انتخاب سایز مناسب گردنبند زنانه

سایز گردنبند زنانه

راهنمای انتخاب سایز گردنبند زنانه

در هنگام خرید گردنبند زنانه ، انتخاب سایز مناسب با توجه به نوع ومدل یقه و لباس از مهمترین دغدغه های خانم ها می باشد. در ادامه به بیان چند نکته که رعایت آنها در هنگام انتخاب سایز گردنبند زنانه بسیار مفید است می پردازیم.

با لباس یقه باز چه گردنبندی استفاده کنیم؟
سایز گردنبند زنانه، در نمایش بهتر گردن و جلوه بیشتر لباس، نقش بسیار مهمی دارد. وقتی لباس یقه باز پوشیده اید، گردن خود را با گردنبند کوتاه یا نوار پارچه ای تزیین کنید. از آنجا که گردنبند با زنجیر کوتاه روی گردن را می پوشاند، شما تاپ هایی را انتخاب کنید که این ناحیه را نشان دهد. برای به دست آوردن نتایج مطلوب تر، لباسهای یقه دلبری، یقه اسکوپی، یقه هفت، یا تاپ بدون سرشانه بپوشید.
• از پوشیدن یقه اسکی و سایر لباسهای یقه بلند با گردنبند نوار پارچه ای اجتناب کنید.
• برای ایجاد هماهنگی بیشتر، طرح گردنبند را با خط یقه تاپ خود هماهنگ کنید. به عنوان مثال، یک نوار پارچه ای با یک حلقه دایره ای با یقه اسکوپی، جفت میشود.

سایز گردنبند زنانه کوتاه

گردنبند زنانه چند منظوره کدام است؟
اگر بخواهید گردنبندی داشته باشید که با هر لباسی جفت شود، یک زنجیر 45 سانتیمتری یا 18 اینچی را انتخاب کنید. این طول عمومی ترین گردنبندی است که میتوانید داشته باشید. گردنبند با طول 45 سانتیمتر در ناحیه استخوان ترقوه گردن میافتد و تقریبا با هر لباسی که در کمد خود دارید، جفت میشود. شما میتوانید آن را با تی شرت یا تاپ ساده به خود آویزان کنید، درست همانطور که میتوانید آن را با پیراهن و یا هر لباس رسمی دیگری جفت نمایید.

سایز گردنبند زنانه 45 سانتی متری

کدام گردنبند زنانه برای لباس کار مناسب است؟
زنجیرهای با طول 50 و 60 سانتیمتر را با لباس کار بپوشید. زنجیرهای بین 50 تا 60 سانتیمترمثل زنجیرهای 45 سانتیمتری چند منظوره هستند، زیرا به راحتی با هر دو نوع لباس معمولی یا لباس طراحی شده، جفت می شوند. ولی به طور خاص، با لباسهای رسمی که در دفتر کار میپوشید، هماهنگ است. طول این سایز گردنبند زنانه در جایی بین جناق سینه و بالاتنه میباشد.

گردنبند مناسب لباس یقه دار

سایز مناسب گردنبند زنانه برای لباس یقه دار کدامست؟
طولانیترین گردنبند خود را با لباسهای یقهدار و یا لباس عصر استفاده کنید. طول دراز آن به شما اجازه می دهد تا شکلهای مختلفی به گردنبند بدهید. به عنوان مثال، سعی کنید یک گردنبند دراز با یک آویز چشم نواز را با یک لباس یقه برگردان بپوشید. یا یک رشته مروارید طولانی را با یک لباس شب یا لباس کوکتل جفت کنید. گردنبندهای بسیار طولانی بین 91 تا 106 سانتیمتر را، باید در اطراف گردن دوبار حلقه کنید.

گردنبند زنانه بلند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *