تمام تلاش ما در گالری نیک جم ایجاد شرایطی در جهت جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز میباشد. برای این منظور شما عزیزان می توانید تا 7 روز به صورت کاملا رایگان اجناس خریداری شده ی خود را بازگردانید.

هزینه های بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی زیورآلات نیک جم بر عهده ما خواهد بود پس با اطمینان خرید کنید.

نحوه بازگشت کالا

برای بازگشت کالا ابتدااز طریق تلگرام (nikgem_sales@) یا واتس اپ (090000) با کارشناسان ما تماس گرفته مشخصات کامل خود و جنس خریداری شده و دلیل درخواست عودت کالا را بفرمائید.

بعد از ارتباط با کارشناسان ما شما می توانید جنس مورد نظر خود را به آدرسی که به شما اعلام خواهد شد ارسال کنید تا کالای شما تعویض یا کلا وجه پرداخت شده عودت داده شود.

لازم به ذکر است که وجه پرداخت شده بعد از رسیدن جنس به انبار و بررسی توسط کارشناسان ما و تایید آن ها عودت داده خواهد شد.

شرایط بازگشت کالا

برای اینکه بتوانید از شرایط بازگشت کالا در 7 روز استفاده کنید باید حداقل یکی از موارد زیر برای محصول شما صدق کند در غیر این صورت امکان بازگشت کالا و عودت هزینه وجود ندارد.

 

شرایط بازگشت کالا دلیل  درخواست بازگشت
نقص کالا  اگر جنس مورد نظر معیوب باشد (عیب ظاهری، زدگی ، رنگ رفتگی،مشکل زنجیر ، مشکل قفل و یا… ) امکان بازگشت کالا تا 7 روز بعد از رسیدن کالا وجود دارد. برای رسیدگی شما بعد از تماس با ما، 3 عکس از بخش ایراد دار جنس برای ما ارسال می کنید.
مغايرت کالا با توضيحات و ياعکس سايت اگر جنس مورد نظر با توضیحات و عکس استفاده شده در فروشگاه مغایرت داشت امکان بازگشت کالا وجود خواهد داشت. برای رسیدگی به مشکل از طریق یکی از روش های گفته شده اقدام کنید
سايز نامناسب ( انگشتر ، دستبند، زنجیر) اگر انگشتر یا دستبند یا زنجیری که خریداری کرده اید با آن چیزی که شما سفارش داده اید مغایر باشد امکان بازگشت کالا وجود خواهد داشت.

 

در هر یک از موارد بالا اجناس توسط کارشناسان ما بررسی خواهند شد و در صورت تایید آن ها مبنی بر عدم استفاده از جنس و وجود مشکل عنوان شده هزینه به همراه هزینه پستی بازگشت کالا عودت داده خواهد شد.