نمایش یک نتیجه

دستبند استیل زنانه

با دوام ، شیک و با کیفیت بالا

استیل ، آلیاژی ایده آل برای ساخت دستبند زنانه زیبا و درخشان می باشد. استیل عموما به عنوان ماده ای اولیه جهت ساخت دستبند زنانه در اشکال مختلف و با طرح های خلاقانه و برجسته استفاده میشود. دستبند استیل زنانه میتواند با قطعاتی گرانبها تزئین شود. قطعاتی مانند نقره ، طلا ، سنگ های قیمتی و یا مروارید که ارزش افزونی به طراحی دستبند استیل زنانه میدهد.

دستبند های استیل زنانه گزینه مناسبی جهت استفاده روزانه خانم ها و دختر خانم های جوان می باشد.

در ادامه به معرفی چند دستبند استیل زنانه زیبا از گالری نیک جم میپردازیم.

دستبند استیل ارزان

این دستبند زنانه از آلیاژ استیل ساخته شده. با توجه به متن حکاکی شده، گزینه ای ارزان و مناسب جهت یادگاری های عاشقانه است. شما عزیزان میتوانید این دستبند استیل را از گالری نیک جم به ضمانت قیمت تهیه فرمایید.

7,000 تومانافزودن به سبد خرید

دستبند استیل زنانه 4
این دستبند استیل زنانه جهت حمایت از جنبش سنجاقک که حامی پایان دادن به خشونت علیه زنان می باشد طراحی شده است. طول این دستبند 17 سانتی متر و ساخته شده در ایتالیا می باشد. رنگ قرمز به کار رفته در این دستبند زنانه نشانه مبارزه با خشونت می باشد. علاوه بر آن نشانه سرزنده بودن و اراده نیز هست. سنجاقک طراحی شده روی این دستبند استیل نماد تحول و روند مداوم تغییر در طول زندگی است. سنجاقک اگرچه بخشی از وجود خود را به عنوان لارو می گذراند ، اما در نهایت خود را رها می کند و پرواز را یاد می گیرد. این دستبند زنانه نماد آزادی ، صلح ، آگاهی و تعادل است.

دستبند استیل زنانه 5این دستبند زنانه از چند گل چهار پرچم و بسیار ظریف ساخته شده است. طراحی و ساخت در ایتالیا. جذابیتی فوق العاده در دستان شما

دستبند استیل زنانه 6

دستبند استیل زنانه با آویز قلب ، جلا داده شده و بسیار زیبا. طول دستبند 19 سانتی متر (بدون قلب). عرض زنجیر 6میلی متر. اندازه قلب 15*16 mm.
بهترین هدیه برای تولد مادر ، همسر ، دوستان و دختر خانم ها

دستبند استیل زنانه 7

مطمئناً عاشق این دستبند زنانه تالکسیا خواهید شد. دارای آبکاری نقره می باشد و در انتهای آن دو نگین زیرکونیا کار شده است. این دستبند زنانه هم در روز و هم در شب درخشان است. طول آن قابل تنظیم بوده تا برای هر سایز مچی مناسب باشد.

دستبند استیل زنانه 8

دستبند های استیل با طراحی قابل تنظیم بسیار جذاب می باشند. یه خصوص در زمانی که میخواهید آن را به عنوان هدیه برای شخصی تهیه کنید که هیچ اطلاعی از سایز مچ او ندارید. این دستبند زیبا که دارای مچ بند چرمی است بسیار مناسب خانم هایی با مچ ظریف می باشد.

دستبند استیل زنانه 10در این دستبند استیل زنانه دو زنجیر بافته شده از جنس استیل توسط 7 حلقه استیل بیضی شکل در وسط محکم شده اند. همان حلقه های درخشان استیل در دو انتهای دستبند نیز وجود دارد. از ویژگی های این دستبند این است که در حالی که سنگین به نظر میرسد ولی بسیار سبک و راحت است.