نمایش یک نتیجه

معرفی دستبند چرمی مردانه

در گالری نیک جم به انواع مختلف دستبند مردانه و به خصوص دستبند چرمی مردانه دسترسی پیدا خواهید کرد. چرم به طور کلی ماده ای طبیعی و بسیار شیک است و به همین دلیل دستبند چرمی مردانه نسبت به دیگر گروه دستبند مردانه زیبایی و روح بیشتری در خود دارد.

انواع دستبند چرمی مردانه

دستبند مردانه از نوع چرم انواع مختلفی دارد که مشهورترین مدل های آن عبارت است از:

  1. مدل بافت

  2. مدل پیچ دار

  3. مدل سه پایۀ پیچ دار

  4. مدل مهره ای

یک نکتۀ مهم در استفاده از دستبند چرمی مردانه

دستبند چرمی مردانه در هر بار استفاده به دلیل جنس خاصی که دارد ممکن است کمی کش بیاید و گشادتر شود. بنابراین دقت کنید تا در هنگام استفاده از این دستبند مردانه آن را خیلی محکم دور مچ خود نپیچید.

دستبند چرمی مردانه 1
این دستبند چرمی با طراحی ساده و زیبا برای یک مرد با اندام درشت مناسب است. نواری از چرم قهوه ای زیبا و جذاب به شش قطعه تقسیم شده است ، سپس به دلیل استفاده جالب از نوار کلاسیک چرمی ، به راحتی بافته شده است. در نهایت با یک نشان زیبای نقره ای و دو حلقه ظریف مس تزئین شده است.

کیفیت دستبند چرمی مردانه چگونه است؟

به طور کلی کیفیت هر محصول چرمی از جمله دستبند مردانه به دو دستۀ کلی تقسیم می شود:

  1. چرم استفاده شده در محصول کیفیت پایینی دارد و از چسبیده شدن چند لایه چرم به یکدیگر تشکیل شده است. در این چرم ها یک لایه چرم مصنوعی نیز بر روی سطح چرم دستبند چرمی مردانه استفاده می شود.

  2. چرم کامل و صد درصد طبیعی. در این چرم لایۀ بیرونی از جنس چرم گاو است و کیفیت و ماندگاری بسیار زیادی دارد. همچنین دستبند مردانه وقتی با این چرم تهیه شود، محصول نهایی یک دستبند چرمی مردانۀ بسیار زیبا و شیک و بادوام خواهد بود.

دستبند چرمی مردانه 2
این دستبند چرمی با اصالت دانمارکی کلاس خاصی را به هر مردی ارائه میکند. بندهای نرم ساخته شده از چرم به رنگ سیاه و قهوه ای ، بر روی پوست شما به راحتی می نشیند. میتوانید بخشی از قسمت استیل آن را جدا کنید تا برای مچ های باریک تر مناسب باشد.

در هنگام خرید مراقب چرم های تقلبی که به جای چرم اصل معرفی می شود باشید.

دستبند چرمی مردانه 3
با این دستبند چرمی مردانه که از چند ردیف چرم محکم آبی و سیاه تشکیل شده است، رازآلود و مرموز میشوید. بندهای آبی نوارهای سوپرفیبر هستند و نوارهای سیاه چرم اصل. با استفاده از قفل استیل آن به مخکمی بسته میشود. هرچند میتوانید با حذف قفل استیل دستبند را کوچکتر کنید. بادوام و راحت و گزینه مناسب برای یک هدیه عالی

راهنمای انتخاب سایز دستبند چرم برای آقایان:

دور مچ خود را با یک متر خیاطی اندازه گیری کنید. دقت کنید هنگامی که دور مچ را جهت انتخاب دستبند چرمی مردانه اندازه میگیرید، متر را خیلی محکم دور مچ نپیچید. بعد از اندازه گیری 2 سانتی متر به عدد بدست آمده اضافه کنید.

راهنمای انتخاب سایز دستبند چرمی مردانه

برای مثال در تصویر بالا دور مچ 21 سانتی متر است و سایز مناسب جهت انتخاب دستبند چرمی مردانه 23 سانتی متر می باشد.

اگر میخواهید دستبند چرمی را جه کادو یا هدیه خریداری کنید و امکان اندازه گیری به طور واقعی وجود ندارد به نکات زیر جهت خرید دستبند چرمی مردانه توجه کنید:

دستبند چرمی با سایز 21.5 سانتی متر مناسب برای یک مرد با استخوان بندی ظریف است.

دستبند چرمی با سایز 22.8 سانتی متر مناسب برای یک مرد با استخوان بندی متوسط است.

دستبند چرمی با سایز 24 سانتی متر مناسب برای یک مرد با استخوان بندی درشت است.

77,500 تومان
38,000 تومان