نمایش یک نتیجه

انگشتر و حلقه استیل مردانه:

آلیاژ استیل از ترکیب آهن ، کربن و کروم ساخته میشود. کروم باعث ایجاد درخشش و همچنین مقاومت در برابر خوردگی در جواهرات و بدلیجات استیل میشود.

آلیاژ استیل با ترکیب نسبت های مختلف مواد اولیه ساخته میشوند. اما بهترین آلیاژ که مناسب ساخت انگشتر و حلقه استیل مردانه و سایر زیورآلات استیل می باشد همان استیل 316L که به آن استیل جراحی نیز میگویند ، می باشد. ما در گالری نیک جم حلقه و انگشترهای ساخته شده با استیل 316 (استیل جراحی) را عرضه میکنیم.

حلقه استیل ساده شیک
حلقه استیل ساده از یک نوار ساده استیل ساخته شده است. این حلقه در عین سادگی و زیبایی بی انتها می باشد. با این حلقه استیل کلاسیک تر از همیشه میشوید و حس و حال مردانه ای به شما منتقل میشود.

7,000 تومان 5,800 تومانانتخاب گزینه‌ها

حلقه استیل مردانه نسبتاً ارزان هستند و برای مدت های طولانی زیبا و براق باقی می مانند. انگشتر استیل بسیار مقاوم و بادوام است و به طوری کلی یه انتخاب بسیار مناسب برای استفاده روزانه آقایان می باشد.

حلقه استیل طرح دار زیبا 12321
این انگشتر استیل با استفاده از الگوی هندسی زیبا و برش لیزری و رنگهای براق و نقره ای و مشکی ، ایده ای زیبا برای پوشیدن روزانه شما است.

5,000 تومان 3,500 تومانانتخاب گزینه‌ها

حلقه و انگشتر مناسب استیل ، انگشتری است که میزان بسیار کمی ار نیکل در آن موجود باشد به طوری که بتوان آن را در نظر نگرفت. ولی واقعیت این است که آلیاژ استیل هرچقدر هم کیفیت عالی داشته باشد، باز هم مقدار بسیار کمی نیکل در آن وجود دارد.

حلقه استیل رینگ زیبا
این انگشتر استیل دارای طرح های حکاکی لیزری بسیار زیبا می باشد. این انگشتر از دو قطعه تشکیل شده. لایه زیری یک حلقه استیل ساده است که طرح اصلی روی قطعه دیگر و روی آن سوار شده است. این انگشتر دو تکه حس و حال مرموز بودن را به بیننده منتقل میکند.

7,000 تومانانتخاب گزینه‌ها

حقایقی درباره حلقه استیل مردانه:

  • پس از سال ها استفاده حلقه استیل مردانه نیز مانند طلا یا نقره مقداری جلا و درخشش خود را از دست میدهد. ولی خوشبختانه با شست و شوی مناسب میتوان درخشش اولیه آن را بازگرداند.

  • حلقه های استیل هادی بسیار ضعیف برق هستند، که البته یک مزیت می باشد.

  • حلقه های استیل بسیار سخت و محکم و مقاوم در برابر خراشیدگی هستند. ولی هر چه باشد استحکام حلقه های تیتانیوم را ندارند.

  • حلقه استیل ضد زنگ همانطور که از اسمش پیداست در برابر زنگ زدگی مقاوم است. ولی به این معنی نیست که به هیچ عنوان زنگ نمیزند. بنابراین توصیه میشود از تماس حلقه و انگشتر استیل مردانه و سایر جواهرات استیل با آب نمک اجتناب کنید.

راهنمای انتخاب سایز حلقه و انگشتر استیل مردانه:

راهنمای انتخاب سایز انگشتر و حلقه استیل مردانه

1- ابتدا یک تکه نخ جهت اندازه گیری انگشت موردنظر انتخاب کنید. نخ خیاطی با رنگ روشن مناسب است.

2- نخ را چند دور آزادانه دو انگشت خود بپیچید.

3- با استفاده از یک خودکار مانند شکل یک خط مستقیم و پر رنگ روی نخ بکشید.

4- حال با استفاده از یک خط کش فاصله بین دو نقطه را اندازه بگیر.

5- در آخر با استفاده از عکس کنار هر محصول سایز مناسب برای انتخاب حلقه یا انگشتر استیل مناسب را انتخاب کنید.

-30%
5,000 تومان 3,500 تومان
-17%
7,000 تومان 5,800 تومان