نمایش یک نتیجه

33 پیشنهاد ویژه هدیه ولنتاین برای دختر خانم ها

هدیه ولنتاین نشان دهنده عشق است. روز ولنتاین، که به آن روز عشق نیز میگویند در فرهنگ مسیحی و فرهنگ غربی به عنوان روزی جهت اعلام علاقه شما به معشوق شناخته میشود. دامنه این فرهنگ اکنون به تمامی کشورهای جهان از جمله ایران ما نیز کشیده شده است. 25 بهمن ماه هر سال به عنوان روز ولنتاین شناخته میشود. هرچند بسیاری در ایران ما معتقدند که روز عشق ایرانی از دیرباز سپندارمذگان یا اسپندگان (معادل 5 اسفند ماه) می باشد.

شاید ذهن شما هم گاهی با این سوالات درگیر شده باشد. کادو ولنتاین برای دختر چی بخرم؟ بهترین هدیه تولد برای خانم ها چیست؟ و یا بدنبال راهنمای انتخاب کادو ولنتاین برای دخترها گشته باشید.

در اینجا به ارائه پیشنهاد جهت بهترین هدیه ولنتاین برای دخترها و یا بهترین هدیه سپندارمذگان برای خانم ها میپردازیم.

زیورآلات هدیه هایی ماندگار برای معشوق شما می باشند. شما با هدیه دادن انواع جواهرات و زیورآلات میتوانید همیشه یادگاری ماندگار از خود به همراه همسر خود داشته باشید. مزیت زیورآلات وجود انواع گردنبند ، انگشتر ، دستبند و … در انواع طرح ها و رنگ های مختلف می باشد.

کمتر خانمی است که به جواهرات علاقه نشان ندهد. زیورآلات جز هدیه های لوکس و قیمت مناسب برای کادو ولنتاین دوست شما به حساب می آیند.

از دیگر مزایای زیورآلات موجود بود آن در قیمت های مختلف با توجه به بودجه شما می باشد. در ادامه میتوانید با توجه به میزان بودجه ای که در نظر دارید به انتخاب بهترین هدیه ولنتاین دخترانه بپردازید.

بودجه شما تا 50 هزار تومان:

شما با این مبلغ میتوانید انواع بدلیجات از جمله انواع گردنبند زنانه ، دستبند زنانه ، گوشواره زنانه و انگشتر زنانه انتخاب کنید. مزیت انواع زیورآلات برای هدیه ولنتاین دخترانه . وجود جواهراتی زیبا ، ماندگار و با دوام با بودجه کمتر از 50 هزار تومان می باشد. انواع زیورآلات استیل و یا جواهرات برنجی در طرح های بسیار زیبا ساخه شده اند.

بودجه شما 51 تا 100 هزار تومان:

شما جهت انتخاب هدیه ولنتاین دخترانه مبلغ مناسبی در نظر دارید. بیایید و عشق ماندگار خود را همیشه با یار خود همراه کنید.

بهترین هدیه ولنتاین برای دختر خانم ها دستبند عشق است. عشقی ماندگار و یادگاری همیشگی از طرف شما

بودجه شما بالای 100 هزار تومان:

شما با بودجه بالای 100 هزار تومان دست بازتری دارید. میتوانید در میان انواع زیورآلات زنانه بهترین هدیه ولنتاین را برای همسر خود انتخاب کنید