ایت بال پول

بازی پابجی رایگان شد

پابجی رایگان شد

بازی پابجی استیم به طور رسمی روی رایانه‌ها و کنسول‌ها رایگان شد.

پابجی
پابجی

بازی پابجی استیم رایگان شد

بازی پابجی استیم که یکی از محبوب ترین بازی های جهان است. پابجی به عنوان اولین بازی بتل رویال که بازار را تعریف می‌کند، میلیون‌ها بازیکن را جذب کرد. از جمله بازی هایی مانند بازی ترسناک علمی تخیلی آینده The Callisto Protocol. پابجی همه اینها را مدیریت کرده است در حالی که هنوز یک عنوان برتر است، اما پابجی آماده است تا این مانع نهایی رو از بین ببرد.

پابجی روی کاغذ نیازی به بازی رایگان ندارد، اما پابجی به وضوح معتقد است که اکنون نقاط مثبت آن بیشتر از موارد منفی است. پلیرها میتوانند روی پلتفرم های رایانه شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس پابجی استیم را به صورت رایگان بازی کنند و این به صورت دائمی است . این سوپرایز در کنار انتشار به‌روزرسانی جدید پابجی انجام می‌شود ، و همچنین چند آپدیت جدید دیگری از جمله آموزش پایه، نشانگرهای پینگ بهبود یافته و موارد دیگر را اضافه می‌کند.

پابجی پلیر هایی که قبلا خریداری کردند

پابجی همچنین تلاش می‌کند تا به بازیکنانی که این بازی رو با قیمتی عالی خریداری می‌کنند، پاداش دهد. بازیکنان قبلی به‌طور خودکار به ردیف حساب BATTLEGROUNDS Plus ارتقا می‌یابند، که 1300 جی کوین، 100% افزایش Survival Mastery XP، دسترسی به حالت رتبه‌بندی، عملکرد Custom Match و سایر ویژگی‌های انحصاری پاداش می‌دهد. همچنین ست پوسته لباس Battle-Hardened، Shackle and Shanks Legacy Pan و پلاک Battle-Hardened Legacy به آنها داده می شود.

تصویر پابجی
تصویر پابجی

قابلیت جدید و وجود هکرها در پابجی

و یک قابلیتی که اضاف شده بازیکنان بازی رایگان پابجی می‌توانند با پرداخت 12.99 دلار به سطح حساب BATTLEGROUNDS Plus ارتقاء دهند، هزینه‌ای به صرفه که اهداف پشت سرهمی را دنبال می‌کند. پابجی برای اولین بار به بازیکنانی که قبلا پابجی را خریداری کرده اند ، پاداش می دهد. اما شاید مهمترین دلیل حفظ محیط رتبه بندی شده پابجی باشد. برای مثال، متقلب‌ها نمی‌توانند بارها و بارها اکانت‌های رایگان بازی جدید بسازند تا بر نردبان‌های رتبه‌بندی تسلط پیدا کنند، یا حداقل نمی‌توانند بدون ادامه دادن بهای پرداخت کنند.

به طور قابل درک، ناامیدی در این تصمیم وجود دارد. در حالی که پابجی نردبان رتبه‌بندی را برای بازی از طریق هزینه اضافی BATTLEGROUNDS Plus حفظ کرده است، صف‌های غیررتبه‌بندی شده چنین محافظتی ندارند. متقلب‌ها می‌توانند پس از ممنوعیت، راه‌هایی برای ایجاد حساب‌های جدید بیابند تا دیگر بازیکنان رایگان بازی که به باغ دیواری بازی‌های رتبه‌بندی شده دسترسی ندارند، ناامید شوند.

مزایای بازی رایگان پابجی باید برای همه بازیکنان روشن باشد. موجی از بازیکنان جدید باید جامعه را دوباره تقویت کند و اطمینان حاصل کند که بازی پابجی برای مدت طولانی در دسترس است. ردیابی استیم بازیکنان همزمان قبلاً اعداد را دو برابر نشان داده است. با پیش‌فرض شدن بازی رایگان برای ژانر بتل رویال، حتی پابجی باید مطمئن شود که بهترین کار را برای آینده سری انجام می‌دهد.

بازی پابجی هم اکنون برای موبایل، رایانه شخصی، PS4، Stadia و Xbox One در دسترس و رایگان است.

خرید یوسی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید