ایت بال پول

بهترین بریک های بازی 8ball pool

بهترین بریک بازی 8ball pool

مقدمه و معرفی بریک

بازی 8ball pool همانطور که میدانید پر طرفدارترین بازی بیلیارد است،‌ برای این که بتوانیم یک بازی خوب رو شروع کنیم به بهترین بریک بازی 8ball pool به شدت نیاز خواهیم کرد چون که ضربه آغاز کننده بازی است، برای اینکه بتوانید در بازی یک بازی با شارهای از هم باز شده داشته باشیم پس به بریک های زیر توجه کنید و طبق آموزش انجام دهید تا بهترین بریک بازی 8ball pool رو تجربه کنید

خرید سکه و دلار 8ball pool

نکته : بریک به ضربه آغاز کننده بازی گفته میشود، و کیو بال هم به توپ سفید، لطفا به تصاویر و نوشته ها دقت کنید تا بتونید بریک خیلی خوبی بزنید

بریک شماره 1 بازی 8 ball pool

این یک بریک نسبتاً محبوب ولی خیلی کاربردی در بین بریک های دیگر است است زیرا به آسانی همه و با همه ی چوب ها میشه استفاده کرد. با قرار دادن توپ کیو به باند پایین شروع کنید و مستقیماً توپ چهارم را نشانه بگیرید. اسپین را کامل رو به پایین بگیرید، اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل ها رو دقیقا مانند کلیپ انجام داده باشید، چوب خود را عقب بکشید و با تمام قدرت به آن ضربه بزنید!

بریک شماره 2 بازی 8ball pool

بریک دوم هم کاربردی است و بیشتر برای چوب هایی با قدرت متوسط بیشتر استفاده میشود که اسپین خوبی هم داشته باشن، همه ی چوب ها میشه استفاده کرد. با قرار دادن توپ کیو به باند چپ شروع کنید، دقیقا مشابه کلیپ جای کیو بال را پیدا و جایگذاری کنید و مستقیماً توپ چهارم را نشانه بگیرید. اسپین را به بالا چپ بگیرید جوری که بین بالا و چپ قرار بگیرد، اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل ها رو دقیقا مانند کلیپ انجام داده باشید، چوب خود را عقب بکشید و با تمام قدرت به آن ضربه بزنید!

بریک شماره 3 بازی ایت بال پول

و اما بریک سوم هم بسیار استفاده میشود و برای چوب هایی با قدرت متوسط بیشتر استفاده میشود مهمترین نکته این است که چوب شما اسپین خوبی داشته باشه چون اگر از چوبی که اسپین نداشته باشه استفاده کنید کیو بال شما در پاکت سمت راست پایین میرود، با قرار دادن توپ کیو بال در پاکت بالا سمت چپ شروع کنید، دقیقا مشابه کلیپ کیو بال را دقیقا در پاکت قرار دهید. اسپین را به بالا چپ بگیرید جوری که بین بالا و چپ قرار بگیرد، اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل ها رو دقیقا مانند کلیپ انجام داده باشید، چوب خود را عقب بکشید و با تمام قدرت به آن ضربه بزنید!

آموزش های بیشتر که شاید بدردتان بخورد !

دیدگاهتان را بنویسید