ساکر استارز | بررسی بازی محبوب soccer stars

ساکر استارز

این بازی از نظر گیم پلی فوق العاده است و می تواند شما را مدت ها به خود مشغول کند.بازی ساکر استارز ساخته شده تا کاربران بتوانند در زمان بیکاری از یک بازی سالم در کنار دوستانشان لذت ببرند.

استودیوی بزرگ مینی کلیپ شاید یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان بازی های فلش در جهان باشد.اکنون با خلق بازی های خود بر روی سیستم عامل های اندروید،محبوبیت بسیاری در جهان پیدا کرده است.

ساکراستارز
ساکراستارز

یکی از بازی های محبوب این شرکت ساکر استارز است که اکنون توانسته بیش از 50 میلیون نصب موفق فقط از طریق گوگل پلی را به خود اختصاص دهد.این بازی به صورت رقابتی و آنلاین طراحی شده است .

البته در کنار حالت چند نفره آن،امکان مسابقه دادن با هوش مصنوعی نیز برای بخش آفلاین در این بازی ایجاد شده است که می تواند شما را ساعت ها به خود مشغول کند.مزیت اصلی این بازی به نسبت بقیه بازی های هم سبک،وجود حالت تکنیکی می باشد که شما را ملزم می کند تا در کنار انجام یک بازی فوتبال متفاوت،از استراتژی های مختلفی نیز استفاده کنید.

تاریخچه بازی ساکر استارز

این بازی برای اولین بار به صورت رسمی در سال 2015 بر روی سیستم عامل اندروید منتشر شد و قبل از آن یک بازی ساده فلش بر روی وب سایت مینی کلیپ بود.با گسترش محبوبیت این بازی و همچنین رونق گرفتن بازی های مسابقه ای،ساکر استارز بسیار محبوب شد و کاربران زیادی دارد.

در این بازی امکان شخصی سازی مهره ها،محیط بازی و بسیاری از موارد دیگر وجود دارد.همچنین در سال 2016 بود که اولین سیزن پس اصلی برای این بازی منتشر شد و بعد از آن برای هر فصل،این بازی محتویات جدیدی را دریافت کرد. به عنوان مثال در زمان برگزاری رویداد هالووین،این بازی نیز شامل پوسته ها و همچنین ویژگی هایی می باشد که به مرور زمان به بازی اضافه می شوند و شما می توانید با پرداخت درون برنامه ای آنها را خریداری کنید.

به عنوان مثال در زمان برگزاری رویداد هالووین،این بازی نیز شامل پوسته ها و همچنین ویژگی هایی می باشد که به مرور زمان به بازی اضافه می شوند و شما می توانید با پرداخت درون برنامه ای آنها را خریداری کنید.

تصویر soccer stars
تصویر soccer stars

گیم پلی Soccer stars

در اصل گیم پلی ساکر استارز به نسبت بازی های دیگر تفاوت زیادی دارد.مینی کلیپ سعی کرده است تا با ایجاد یک میزان مناسب در مسابقات خود،تفاوت بین بازیکنان قوی و ضعیف را بهبود ببخشد.

در این بازی شما بر روی صفحه ای همانند ورزشگاه فوتبال،چند مهره را در دست خواهید داشت که باید به حریف خود گلزنی کنید.آموزش ساکر استارز بسیار ساده است و شما با مسابقه دادن تنها در یک یا دو مرحله مختلف،می توانید تمام گیم پلی آن را به عنوان یک فرد مبتدی بیاموزید.

از نظر طراحی گیم پلی،با اینکه محیط بازی ساکر استارز محدود طراحی شده است،اما شما می توانید با برخورد کردن به مهره ها یا دیواره های اطراف محیط،حرکات جذابی را ایجاد کنید و با خلاقیت خود با هوش مصنوعی یا دوستان خود مسابقه دهید.

گرافیک و صداگذاری

در ساکر استارز مهم ترین چیز،ایجاد یک محیط مناسب برای تمرکز است.به همین دلیل در بازی موسیقی متن زیادی را نخواهید شنید اما در محیط منو و همچنین صداگذاری بر روی جزییات این بازی به خوبی عمل کرده است.

گرافیک بازی نیز به صورت دو بعدی طراحی شده است و به دلیل استفاده از رنگ های جذاب می تواند بسیار لذت بخش باشد.همچنین به دلیل بهینه بودن بازی از نظر طراحی،حجم کلی آن نیز بسیار کم است و شما به آسانی می توانید آن را از گوگل پلی دانلود کنید.

تصویر ساکر استارز
تصویر ساکر استارز

محتویات اضافه

یکی از مهم ترین ویژگی های یک بازی آنلاین،داشتن محتواهای مختلف و همچنین حالت های جدید بازی می باشد که این موارد همگی در ساکر استارز در نظر گرفته شده اند.

شما به آسانی با کسب کردن پول در این بازی همانند سایر بازی های این شرکت می توانید آیتم های شخصی سازی شده مختلفی را خریداری کنید.همچنین در هر فصل یک محتوای جدید در قالب یک بتل پس نیز به شما ارائه می شود که با خرید و انجام دادن ماموریتهای آن می توانید آیتم ها و اسکین های با ارزش زیادی را باز کنید و بازیکنان قوی تری نیز برای تیم خود خریداری کنید.

شما در این بازی می توانید ظاهر تیم،مهره ها،ورزشگاه و هر چیزی دیگری به بازی اضافه می شود را به مرور زمان عوض کنید.همچنین با بازکردن سبک های مختلف مسابقه می توانید تیم خود را در برابر حریف های قوی تری قرار دهید و با آنها نیز مسابقه دهید.

در این بازی کسب امتیاز نیازمند بردن شما از حریف می باشد و شما باید با گلزنی تیم حریف را همانند یک فوتبال واقعی اما با استراتژی و گیم پلی خاص شکست دهید.همچنین این بازی دارای یک سیستم امتیازدهی جهانی می باشد که می توانید رکورد خود را در این بخش نیز افزایش دهید و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان ساکر استارز تبدیل شوید.

این بازی از نظر گیم پلی فوق العاده است و می تواند شما را مدت ها به خود مشغول کند.بازی ساکر استارز ساخته شده است تا کاربران بتوانند در زمان بیکاری از یک بازی سالم در کنار دوستانشان لذت ببرند.

دانلود و دریافت بازی ایت بال پول

خدمات بازی ساکر استارز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
اسکرول به بالا