نحوه افزایش سریع لول در بازی ایت بال پول 8ball pool

افزایش لول در بازی 8ball pool

نحوه افزایش سریع لول در ایت بال پول بسیار ساده است. برای انجام این کار کافی است در مسابقات مختلف شرکت کنید و با برد در بازی، اکس پی کسب کنید. در این بازی حالت های مختلفی برای مسابقه دادن وجود دارد و شما با صرف کردن پول داخل بازی، می توانید وارد مسابقات سخت تر یا انواع تورنمنت شوید. در حالت کلی برد در مسابقه ساده، 100 درصد است و در حالت تورنومنت برد شامل 120 درصد امتیاز است.

 افزایش سریع لول در ایت بال پول
یادگیری نحوه افزایش سریع لول در ایت بال پول-نیک جم

چطور سریعتر لول اکانت ایت بال پول را افزایش دهیم

برای اینکه بتوانید اکانت خود را با سرعت بیشتری لول آپ کنید بهتر است، سعی کنید بر روی میزهای ساده تر با امتیاز بیشتر شرکت کنید. در این بازی امکان استفاده از میزهای مختلف وجود دارد که برخی از آنها اکس پی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند. برای اینکه بتوانید سریع تر اکانت خود را لول آپ کنید، این موضوع می تواند به شما کمک کند تا اکس پی بیشتری در هر مسابقه دریافت کنید.

نحوه افزایش سریع لول در ایت بال پول

اگر بازی با شما آغاز می شود، سعی کنید تا جای ممکن در مرحله اول بازی، امتیاز کسب کنید و با این روش تمرکز حریف خود را بهم بزنید. نحوه افزایش سریع لول در ایت بال پول با این روش در لول های پایین بسیار ساده است و می تواند سبب بهبود وضعیت شما در جدول امتیازهای هر لیگ شود. همچنین با رسیدن به صدر جدول هر لیگ، شما جوایز خاصی را دریافت خواهید کرد، پس با بیشتر بازی کردن تجربه کسب کنید.

 افزایش سریع لول در 8ball pool
یادگیری نحوه افزایش سریع لول در ایت بال پول-نیک جم

یکی از ترفندهایی که می تواند سبب موفقیت شما در این بازی شود، انتخاب هوشمندانه میز است. هر میز دارای ویژگی های خاصی است و شما برای شرکت در آن باید مقداری طلا خرج کنید، به همین دلیل انتخاب کردن یک میز مناسب به شما کمک می کند تا با بازیکنان هم سطح خود مسابقه دهید.

تمرین کردن در این بازی اهمیت زیادی دارد و اگر علاقه دارید به صورت کاملا واقعی و بدون استفاده از هک نحوه پیشرفت سریعتر در بازی 8ball pool را یاد بگیرید، بهتر است تنها بر روی میزهای مختلف تمرین کنید و با استفاده از حرکت های دیواری با سرعت بیشتری امتیاز کسب کنید.

در رویدادها شرکت کنید

شاید مهم ترین روشی که با آن بتوانید اکانت خود را در بازی ایت بال پول لول آپ کنید، شرکت کردن در ایونت های مختلف می باشد. این رویدادها به صورت رندوم و در تاریخ های مختلفی و برخی از آنها نیز هر هفته فعال می شوند و شما با شرکت در آنها می توانید 1.5 برابر اکس پی دریافت کنید.

همچنین با کسب کردن پول در این بازی ها، می توانید انواع صندوق ها را برای خود خریداری کنید که در آنها مقداری اکس پی، گلد و آیتم های دیگری نیز وجود دارد که می توانند به شما در روند رشد بیشتر در بازی کمک کنند. همچنین در این رویدادها حالت دابل اکس پی نیز گاهی اوقات فعال می شود که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید امتیاز بیشتری را در هنگام بردن در بازی دریافت کنید.

دانلود و دریافت بازی ایت بال پول

آموزش های بیشتر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

دلیل بازگشت وجه

اسکرول به بالا