ایت بال پول

سکه رایگان ایت بال پول ـ بهترین روش کسب سکه 8ball pool

سکه رایگان ایت بال پول

سکه رایگان 8 ball pool

سکه رایگان و کسب آن در بازی 8 ball pool می تواند باعث خریداری آیتم ها و تجهیزات بهتری برای شما شود. به همین دلیل شما می توانید با انجام چند روش رایگان و ساده، سکه های بیشتری را کسب کنید و حتی در برخی از موارد نیز پول درون بازی بدست آورید. در این مقاله به بررسی این روش ها در ایت بال پول خواهیم پرداخت.

خرید سکه و دلار 8ball pool

بهترین روش کسب سکه رایگان در ایت بال پول-سایت نیک جم
کسب سکه رایگان در ایت بال پول

چگونه سکه رایگان در ایت بال پول کسب کنیم

روش اول اینکه روی لینک های زیر بزنید و یه مقداری به شما سکه میدهد تا بتوانید بازی کنید و دقت کنید هر لینک فقط یک بار برای هر اکانتی سکه دریافت میکنید و ما سعی میکنیم لینک های جدیدی رو در اختیار شما عزیزان بگذاریم که استفاده کنید.

یکی از روش های کاربردی برای کسب سکه رایگان 8ball pool این است که شما می توانید با مراجعه روزانه به بازی سکه های رایگان خود را دریافت کنید. هر روز که به بازی مراجعه می کنید، بازی ایت بال بر اساس زمان صرف شده در بازی، به شما مقداری سکه و همچنین امتیاز و آیتم خاص می دهد که این موارد به مرور زمان نیز بسیار بیشتر خواهد شد.

یکی از روش های کسب پول و سکه رایگان در این بازی، لول آپ کردن سطح خود است. زمانی که این کار را انجام دهید براساس سطحی که بدست آورده باشید، می توانید پول بدست آورید و با این روش آیتم ها و چوب های بهتری خریداری کنید.

بهترین روش کسب سکه رایگان در ایت بال پول-سایت نیک جم
کسب سکه رایگان در ایت بال پول

همچنین با رسیدن به رتبه اول هر لیگ نیز در زمان تمام شدن مسابقات، شما مقدار زیادی طلا بدست خواهید آورد که می توانید با آنها آیتم های مختلفی را خریداری کنید. در هر سطح که حضور دارید بهتر است برای کسب امتیاز و سکه در بازی بیشتر تلاش کنید.

به کمک استفاده از ویژگی جدید در بازی شما می توانید با استفاده از Spin & Win نیز سکه بدست آورید. با این روش شما باید در روز 5 بار به صورت رایگان از این بازی کسب سکه کنید. این بازی به صورت چرخشی می باشد و شما باید همانند دارت به صفحه امتیازها ضربه بزنید و بهترین آیتم ها را کسب کنید. توجه کنید که به مرور زمان امتیازها و میزان پولی که این بخش به شما می دهد افزایش پیدا می کند و حتی در برخی از رویدادها نیز جوایز آن دو برابر می شود.

در مسابقات 8ball pool شرکت کنید

یکی دیگر از روش های بسیار مهم برای کسب کردن سکه رایگان در 8Ball Pool، شرکت در مسابقات مختلف می باشد. با این روش اگر تجربه کافی داشته باشید، به آسانی می توانید بازی ها را برنده شوید و پول بدست آورید. همچنین با این روش امتیاز نیز کسب می کنید که می توانید سطح خود را ارتقا دهید و در آن بخش نیز مقداری پول بدست خواهید آورد.

روش های زیادی برای کسب سکه رایگان در بازی ایت بال وجود دارد، اما باید در نظر داشته باشید که استفاده از روش هایی مانند هک یا پول بینهایت می تواند تنها به اکانت شما ضرر برساند.

دانلود و دریافت بازی ایت بال پول

آموزش های دیگری که شاید بدردتان بخورد !

دیدگاهتان را بنویسید