ایت بال پول

آموزش دریافت انگشترهای بازی 8ball pool

نحوه دریافت رینگ 8ball pool

معرفی بازی 8 Ball Pool

نحوه دریافت انگشترهای 8ball pool و کاربرد این انگشتر ها موضوع مورد بحث این محتوا می باشد. پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.همانطور که درجریان هستید، بازی بیلیارد 8Ball Pool از شرکت MiniClip، محبوب ترین بازی آنلاین چندنفره و تحت وب بیلیارد به شمار می آید. رقابت در این بازی بسیار لذت بخش و هیجان انگیز است و میتواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند. در این سایت قصد داریم شما را با بخش های مختلف بازی آشنا کنیم.

نحوه دریافت انگشترهای 8ball pool
نحوه دریافت انگشترهای 8ball pool

نحوه گرفتن انگشترهای ایت بال پول

چند نوع رینگ وجود دارد با ما همراه باشید تا آشنایی و نحوه دریافتشون اطلاعات خیلی خوبی کسب کنید

  • رینگ میز های بازی که همیشه وجود دارند مثل (رینگ جاکارتا ، رم ، برلین و….)
  • رینگ چالش هایی که به صورت هفتگی و تایم دار هستند

رینگ میزها بازی 8ball pool

این رینگ ها همیشگی هستند و شما هر موقع اراده کنید میتونید خیلی راحت آنها را دریافت کنید . نحوه دریافتشون هم خیلی راحته و فقط شما برای دریافت باید روی هر کدوم از میزهای بازی که میخواید رینگشو بدست بیارید بازی کنید و اول ترافی (کاپ) میز رو پر کنید، توجه کنید با بردن میشه ترافی هر میز رو پر کرد . و بعد از پر شدن ترافی هر میز روی شکل اون میز عددی نمایان میشه که میگه شما باید این مقدار بازی رو ببرید تا رینگ رو دریافت کنید و شما حتی میتونید چندین رینگ از یک میز بازی داشته باشید .

رینگ های بازی 8ball pool
رینگ های بازی 8ball pool

رینگ چالش هایی بازی 8 ball pool

چالش ها اغلب به صورت هفتگی و در بیشتر وقت ها روز جمعه به بازی اضافه میشوند و که همه ی آنها به صورت گذرا و موقتی هستند که تایم به اتمام رسیدن اون چالش ها هر بار متفاوت میباشد. برای دریافت کردن رینگ چالش ها باید وضوع داشته باشید، شوخی کردم، برای دریافتشون باید 10 بازی رو ببرید و اگر ۳ بازی هم ببازید باید از اول شروع کنید و فقط در صورتی میتونید ادامه بدید یا از اول بازی کنید که دلاری که بعد از ۳ باخت نشون میده رو پرداخت کنید. و با یک بار به اتمام رسوندن چالش یعنی 10 بار بردن شما یک رینگ مختص همون چالش دریافت میکنید و حتی میتونید ده ها و صدها رینگ دریافت کنید و هر رینگ جوایز بخصوصی به همراه خودش دارد .

چالش وین استریک 8ball pool
چالش وین استریک 8ball pool

جوایز رینگ چالش های بازی 8 ball pool

همانطور که در بالا گفتیم دریافت کردن این رینگ ها یک سری جوایز خیلی خوبی دارد که در ادامه بهتون میگم

  • دریافت خود رینگ بعد از 10 برد بدون ۳ باخت
  • یک مقدار متغیری vip پوینت دریافت میکنید که در هر رینگ متغیر است
  • دریافت یک چوب مختص به چالش
  • چوب مختص به بازی رو شما میتونید با دریافت چند رینگ یه لول مکس برسونید ولی زمانبر هست
رینگ های چالش بازی 8ball pool
رینگ های چالش بازی 8ball pool

دریافت وی ای پی پوینت و xp

در بازی ایت بال، مباحث گوناگونی وجود دارد که هرکدام به نحوی اطلاعات شما را پیرامون بازی و عملکرد شما در راستای پیروزی را بالا می برد. جدا از میزهای متنوعی که این بازی ارائه می کند، انگشتر هایی نیز در بازی گنجانده شده که خصوصیات جالبی دارند که حتی می توانید به صورت اینترنتی نیز با توجه به نحوه دریافت انگشترهای 8 ball pool، اقدام به خرید این انگشتر ها کنید.

رینگ ها یا حلقه ها در حقیقت چیزی بیشتر از یک نمای دکور پروفایل شما هستند. حلقه ها میتوانند مراحل کسب کردن جوایز و افزایش سطح بازی شما را سریعتر کنند. اگر عضو این بازی آنلاین هستید یا به تازگی به آن پیوسته اید باید از اهمیت VIP و سطح مدال های بازی باخبر باشید. افزایش سطح VIP در بازی بسیار دشوار است. در قدم اول، حلقه ها، میزان بسیار قابل توجهی به رنک VIP شما اضافه می کنند.

همچنین سطح XP و درامد برد شما را نیز افزایش می دهد. در حال حاضر بین 26 الی 31 حلقه در بازی وجود دارند که هرکدام سطح شما را به میزان مناسبی ارتقا داده و خصوصیاتی به همراه دارند. این مورد را نیز درنظر داشته باشید که کاربرد تمامی حلقه ها مانند هم نیست که ویژگی های متفاوتی آن ها را از هم جدا می کند.

می توانید در طول بازی رینگ ها را بدست بیاورید که این موضوع کاملا به شانس شما و به صورت محدود صورت میگیرد.شما می توانید همچنین از طریق همین وبسایت آن را تهیه کنید.

آموزش های دیگری که شاید بدردتان بخورد !

دیدگاهتان را بنویسید