ایت بال پول

معرفی میزهای بازی 8ball pool

میز های بازی 8ball pool

معرفی و بررسی میز های بازی 8 ball pool

میزهای بازی 8ball pool و آشنا شدن با آنها هدف اصلی مطلب حاضر است. همانطور که میدانید بازی 8ball pool یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های بیلیارد آنلاین چند نفره است که تا کنون منتشر شده که وظیفه تولید و عرضه آن به عهده شرکت معروف MINICLIP بوده است.

معرفی میز های 8ball pool
محبوب ترین بازی رایانه ای حوزه بیلیارد – «nikgem.com»

معرفی میزهای 8ball pool

بازی دارای حالت های مختلفی بوده که هرکدام شامل چندین مدل میز بازی می شود که در ادامه به معرفی میزهای 8ball pool خواهیم پرداخت

اگر به حالت 1vs1 مراجعه کنید، به صورت تک به تک با افرادی در سطح توانایی های خود روبرو می شوید و با آنان به رقابت می پردازید. پس از انتخاب کردن مدل مورد نظر، با چندین مدل میز مواجه می شوید. میز اول موناکو نام دارد که حداقل امتیازی که میتوانید برای شروع مسابقه وسط بگذارید 100 سکه است و بالاترین مقداری که از کل موجودی شما می تواند استفاده کند 20 میلیون سکه است.

برای بدست آوردن سکه داخل میز، باید دو بار مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید. برای از دست دادن سکه هم باید دو بار پشت سر هم بازنده ی بازی باشید. روال قانونی این مسابقه به این شکل است که باید همه ی توپ ها را پاکت کنید و توپ هشتم یا مشکی را، در سوراخی که سیستم به شما اعلام می کند ارجاع دهید.

میز های لندن و سیدنی ایت بال پول

حالتی استاندارد دارند که روال بازی به صورت معمول دنبال می شود. شما می توانید توپ ها را در هر کدام از سوراخ هایی که مد نظر دارید قرار دهید.

میز لندن و سیدنی 8ball pool
میز لندن و سیدنی 8ball pool

میز مسکو و توکیو و شانگهای ایت بال پول

تا حدودی به حالت استاندارد شبیه است با این تفاوت که باید از قبل انتخاب کنید که توپ شماره 8 در کدام سوراخ قرار بگیرد.

میز مسکو و توکیو 8ball pool
میز مسکو و توکیو 8ball pool

میز پاریس لاس وگاس جاکارتا و تورنتو کایرو و دوبی ایت بال پول

به این حالت هست که شما باید نحوه پاکت شدن و ارسال شدن به سوراخ همه توپ ها را از پیش تعیین کنید. اگر توپ ها برخلاف چیزی که از پیش تعیین کردید به سوراخ دیگری برود شما مرتکب خطا می شوید.

میز مومبای، بانکوک و سئول

مانند پاریس و وگاس و دبی باید سوراخ پاکت شدن تمامی توپ ها را از پیش معین کنید.

میز مومبای و سئول 8ball pool
میز مومبای و سئول 8ball pool

میز ونیز ،‌برلین و رم 8ball pool

میز های رم ، برلین و ونیز تفاوت های جالبی نسبت به سایر میز ها دارند به این صورت که تمامی توپ ها به صورت استاندارد و معمولی  پاکت می شوند، منتها توپ 8 باید به صورت دیواری ، یا غیر مستقیم وارد سوراخ شود. به این صورت که ضربه شما باید به گونه ای باشد که توپ هشتم یا سفید پس از برخورد با دیواره ها وارد سوراخ شود

تمامی این میزها، مینیمم برای ورود به مسابقه در نظر گرفته اند که باید حداقل سکه لازم را برای شروع شرط بندی داشته باشید. آموزش ها و خصوصیات دیگری نیز درباره میز های بازی ایت بال پول وجود دارد که شما علاقمندان به این بازی محبوب و سرگرم کننده می توانید با ورود و مراجعه به سایت ما، تمامی اطلاعات درباره سکه ها، نحوه بازی کردن، نقد و بررسی، شرایط کلی و میزهای 8ball pool را در دسترس خود داشته باشید و یا نسبت به خرید های درون برنامه ای اقدام کنید.

میز برلین و ونیز 8ball pool
میز برلین و ونیز بازی 8ball pool

آموزش های دیگری که شاید بدردتان بخورد !

دیدگاهتان را بنویسید