ایت بال پول

کارهای ممنوعه و خطرناک در بازی 8ballpool (مهم)

کارهای ممنوعه و خطرناک در بازی 8ball pool

مقدمه

همانطور که میدانید بازی 8ball pool بهترین بازی کمپانی miniclip است که از سر تا سر جهان کاربران زیادی رو دارد و ما در این آموزش میخوایم چند نکته ای رو که نباید در این بازی محبوب انجام ندید رو به شما دوستان عزیز آموزش دهم.

خرید سکه و دلار بازی 8ball pool

کارهای ممنوعه و خطرناک در بازی 8ball pool

1. انتقال سکه از طریق بازی دوستانه و…

یکی از قوانین مهم این بازی که سفت و سخت با آن برخورد میشود این است که انتقال سکه انجام ندهیم، حالا چه از طریق بازی دوستانه چه به طریقه های دیگر (همیشه سعی کنید بیشتر از 5 بازی به کسی نبازین) . اگر اینکار را انجام دهید بازی سریعا متوجه میشود و اکانت شما دوتا اخطار میخورد که همراه این دو اخطار سکه شما و اکانتی که سکه به اون انتقال دادین صفر میشود و توتال وینیگ شما هم ریست یا همون صفر میشود و تا 3 الی 4 هفته وین شما در لیگ ثبت نمیشود پس خواهش میکنیم اینکار را انجام ندید که خدایی نکرده برای اکانتتون مشکلی پیش نیاد.

کارهای ممنوعه و خطرناک در بازی 8ball pool

2. استفاده از هک (برنامه کمکی)

دوستان عزیز خیلی از هک ها و برنامه های کمکی برای این بازی وجود داره که دسترسی به اون ها خیلی آسون شده که همه ی اون ها برای اکانتتون مضر است و بازی سریعا متوجه این موضوع میشود و بلا فاصله یا بعد از چند ساعت اکانتتون اخطار میخوره و یا درصورت تکرار این موضوع واستفاده دوباره اکانتتون دو اخطار به همراه این دو اخطار سکه شما صفر میشود، توتال وینیگ شما هم ریست یا همون صفر میشود، 3 الی 4 هفته وین شما در لیگ ثبت نمیشود و در نهایت اکانتتون بن کامل و از دسترس خارج میشود، نکته : اگر برنامه هک روی موبایلتون فقط نصب دارید و هیچ استفاده ای نمیکنید آن را خذف کنید چون بازم مشکل ساز میشود. پس لطفا سالم بازی کنید و لذت این بازی به سالم بازی کردنه شما خیلی راحت میتونید با تمرین و تمرین به یک پلیر حرفه ای تبدیل بشید .

کارهای ممنوعه و خطرناک در بازی 8ball pool
چه کارهایی رو در بازی 8ballpool انجام ندیم

3. تغییر آیپی به صورت مکرر

یکی دیگر از کارهایی که نباید انجام دهیم این است که به صورت مکرر تغییر آیپی دهیم و بلافاصله وارد اکانت بازی شویم با این کار ممکن است وینتون در لیگ صفر بشه و 3 الی 4 هفته وینتون در لیگ ثبت نشه و حتی ممکن است که اکانتتون اخطار بخوره که خیلی کم پیش میاد .

4. استفاده نکردن از ورژن اصلی بازی (مهم)

لطفا ورژن یا همون نسخه اصلی بازی رو برای اندروید از گوگل پلی و برای ios از اپ استور دانلود کنید که خدایی نکرده برای اکانتتون مشکلی پیش نیاد و این موضوع خیلی مهم است و آن را جدی بگیرید.

دانلود بازی 8ball pool

آموزش های دیگری که شاید بدردتان بخورد !

دیدگاهتان را بنویسید