ایت بال پول

ترفند برنده شدن در لیگ بازی 8ball pool

ترفند برد در لیگ بازی 8ball pool

ترفند وین در لیگ

ترفند برنده شدن در لیگ 8ball pool راهی است که با فراگیری آن می توانید در بخش لیگ خاص این بازی اول شوید.در هر هفته یک لیگ خاص در بازی ایت بال پول برگزار می شود که شما می توانید در آن جوایز زیادی را کسب کنید. در این رویداد که هر دوشنبه برگزار می شود شما تا دوشنبه هفته بعدی فرصت خواهید داشت تا خود را به صدر جدول برسانید. بازی کردن به شما این امکان را می دهد تا با کسب امتیاز بیشتر در رتبه های نخست قرار بگیرید. در این رویداد به سه نفر اول هدایای ویژه ای مانند دلار، سکه و امتیاز بیشتر داده می شود.

ترفند برد در لیگ 8ball pool
ترفند برد در لیگ 8ball pool

آموزش برد در لیگ 8ball pool با یک ترفند ساده

برای یادگیری ترفند برنده شدن در لیگ 8ballpool کافی است تا هر شب و در روزهای آخر لیگ وارد بازی شوید. از زمانی که شما وارد بازی می شوید، لیگ برای شما در هفته آغاز می شود و بهتر است در این رویداد آخر شب ها وارد بازی شوید، زیرا در روز کاربران خوب زیادی در حال بازی هستند و شما مجبورید برای کسب کردن این رتبه بیشتر تلاش کنید.

با وارد شدن به بازی سعی کنید حتماً در لیگ شرکت کنید.ضربات دقیق و روش هایی مانند دیواری زدن موجب از بین رفتن تمرکز حریف می شود و امکان پیروزی را بیشتر می کند. داشتن یک چوب مناسب در این رویداد اهمیت زیادی دارد و می تواند سبب برد شما شود.

شما میتونید چوب مکس بازی 8ball pool را از وبسایت ما خریداری کنید تا بهتر در بازی های روزمره خود بدرخشید .

ترفند برد در لیگ 8ball pool
ترفند برد در لیگ 8ball pool

چند توصیه مهم برای برنده شدن در لیگ 8 ball pool

برای بهتر شدن بازی خود و و برد در لیگ هفتگی حتما از ترفند برنده شدن در لیگ 8 ball pool در رویداد هفتگی استفاده کنید، بهتر است همیشه بر روی میزهای مناسب آن که در بازی وجود دارد تمرین داشته باشید تا بتوانید با حداکثر توان خود در بازی حضور پیدا کنید. با یادگیری ترفند اول شدن در لیگ ایت بال پول شما می توانید خیلی راحت پول و امتیاز لازم برای خرید چوب های بهتر را بدست آورید و با این روش رشد بهتری در بازی داشته باشید.

همچنین توجه کنید کسب امتیاز در این بخش به شما کمک می کند تا در جدول رتبه بندی اصلی بازی نیز اول شوید و امتیازهای بیشتری کسب کنید. در این رویداد و مخصوصا در شب ها، پلیرهایی که به بازی وارد می شوند، کمی ضعیف تر هستند و رقابت زیادی برای برد با شما ندارند، به همین دلیل می توانید بسیار راحت تر در بازی پیروز شوید و مقاوم اول را بدست آورید.

ترفند برد در لیگ 8 ball pool
ترفند برد در لیگ 8 ball pool

آموزش های دیگری که شاید بدردتان بخورد !

دیدگاهتان را بنویسید