ایت بال پول

بهترین چوب های لجندری ایت بال پول

بهترین چوب های ایت بال پول

بهترین چوب های لجندری ایت بال پول 8ball pool

در بازی ایت بال یکی از مهم ترین تجهیزات، چوب مناسب است. بهترین چوب های لجندری ایت بال پول به شما این امکان را می دهند تا ضربات بهتری را در بازی به توپ ها وارد کنید و با این روش دقت و عملکرد خودتان را چندبرابر کنید. این ابزار به شما کمک می کند تا سعی کنید، با روش های بهتری به توپ ضربه بزنید. هر چوب در این بازی دارای ویژگی های مختلفی است که در این مقاله سعی شده است بهترین و محبوب ترین چوب های موجود در این بازی را گردآوری کنیم.

خاص ترین چوب های لجندری 8ball pool

انتخاب کردن چند چوب در این بازی به عنوان بهترین چوب های ایت بال پول می تواند کار بسیاری سختی باشد، زیرا در رویدادهای مختلف، بسیاری از تجهیزات جدید به مدت محدود نیز در دسترس قرار می گیرند که خرید آنها نیز می تواند بسیار با ارزش باشد.

چوب لجندری excalibur ایت بال پول

اولین چوب در لیست بهترین چوب های لجندری ایت بال پول، Excalibur است. این آیتم که از روی شمشیر افسانه ای الهام گرفته است مشخصات یک چوب حرفه ای را دارد و برای بازی بسیار کاربردی است، از نظر ظاهری نیز این چوب افسانه ای ساخته شده است.

چوب  لجندری Excalibur  ایت بال پول
چوب لجندری Excalibur ایت بال پول

چوب Thor Hammer Cue ایت بال پول

اگر علاقه مند به فیلم های ثور هستید، باید گفت که چوب Thor Hammer Cue نیز می تواند برای شما مفید باشد. این چوب از نظر طراحی بسیار عالی ساخته شده است و می تواند برای ضربه زدن به توپ های دیواری مورد استفاده قرار بگیرد.

بهترین چوب های  لجندری ایت بال پول- چوب  لجندری Thor Hammer Cue ایت بال پول
چوب لجندری Thor Hammer Cue ایت بال پول

چوب Plasma Cue ایت بال پول

شاید Plasma Cue را به عنوان محبوب ترین و بهترین چوب های لجندری ایت بال پول بشناسند. چوبی که هم از نظر قدرت و هم از نظر طراحی بسیار عالی ساخته شده است و می توان با آن ضربات جالبی را به توپ زد. این چوب طراحی متفاوتی با سایر چوب های موجود در بازی دارد.

بهترین چوب های ایت بال پول - چوب Plasma Cue
چوب لجندری Plasma Cue ایت بال پول

چوب Shangri la Cue ایت بال پول

این چوب شاید طراحی فوق العاده ای نداشته باشد، اما به دلیل طراحی خاص و البته قابلیت هایی که دارد به عنوان یکی از بهترین چوب های داخل بازی شناخته می شود. طراحی این چوب از آثار بودایی الهام گرفته شده است و از نظر قدرت، یکی از بهترین چوب ها برای ضربه مستقیم است.

بهترین چوب های ایت بال پول - چوب Shangri la Cue 8ball pool
چوب لجندری Shangri la Cue ایت بال پول

چوب Atlantis Cue

اگر علاقه مند به دنیای زیر آب و موجودات تخیلی آن باشید و در کنار آن نیز یک گیمر حرفه ای 8ball pool باشید، باید به سراغ چوب Atlantis Cue بروید که در دنیای این بازی به عنوان بهترین چوب های لجندری ایت بال پول نیز شناخته می شود. طراحی فوق العاده و قدرت عملکرد بالا تنها برخی از ویژگی های این چوب است.

بهترین چوب های ایت بال پول - چوب Atlantis Cue
چوب لجندری Atlantis Cue ایت بال پول

چوب Firestorm Cue

اگر به دنبال یک چوب افسانه ای و جذاب هستید که از دل کوه و با طراحی دنیای شاه میمون ساخته شده باشد، باید Firestorm Cue را امتحان کنید. به دلیل طراحی و محبوبیت این چوب و همچنین امتیاز بالای ویژگی های آن، شما می توانید در هنگام ضربه زدن به توپ سریعا تمام حرکات را تحلیل کنید و سطح بازی خود را افزایش دهید.

بهترین چوب های ایت بال پول - چوب Firestorm Cue
چوب لجندری Firestorm Cue ایت بال پول

آموزش های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید